Yageo Group R75MI32204030J
Film Capacitor, Polypropylene, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet38 页2 年前
Datasheet26 页11 年前
Datasheet1 页9 年前
Datasheet1 页10 年前
Datasheet1 页2 年前
Datasheet1 页8 年前
Farnell
Electro Sonic
JRH Electronics
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+31.05%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2012-07-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
PanasonicECW-FD2W224JB
Cap Film 0.22uF 450V PP 5% (12.6 X 5 X 14.6mm) Radial 7.5mm 110C Bulk
PanasonicECW-FD2W224J4
ECWF(D), MET POLYPROP FILM CAP, RAD LEAD / 450VDC,0.22UF,5% LS=7.5 T&A CRMP
PanasonicECW-FD2W224JQ
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Yageo GroupPHE450KB6220JR17
Yageo GroupR76MI32204030J
描述
R75 220NF POLYPROPYLENE FILM CAPACITOR 220 V AC, 400 V DC +/-5%
Radial Film Capacitor, 220nF, 220VAC, 400VDC, 5%
Cap Film 0.22uF 400V PP 5%( 18 X 7.5 X 13.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 0.0109 Ohm 105C Automotive Bulk
CAP FILM 0.22UF 5% 400VDC RADIAL
Film Capacitors 400V 0.22 uF 105C 5% 2 Pin LS=15
Radial R75 400V 0.22muF ±5% 0.709Lx0.295W 18.00mmx7.50mm
220nF ¡À5% 15mm 400V 220V 18mm*7.5mm*13.6mm