Yageo Group R46KI310000M1K1
Film Capacitor, R46 Series, 0.1 F, 10%, Pp (Polypropylene), 275 Vac Rohs Compliant: Yes |Kemet R46KI310000M1K1
数据表
价格与库存
数据表和文档
SOS electronic
Datasheet18 页9 年前
Newark
Farnell
X-ON
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-7.53%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR463I31005001K
Epcos B32922 100nF Polypropylene Film Capacitor 305 V ac +/-10%; Through Hole
PanasonicECW-FD2W104KQ
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR463I310050M1K
PanasonicECWFE2J104K
Cap Film 0.1uF 630V PP 10%( 17.5 X 5 X 10.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 105C Ammo
描述
Cap Film Suppression X2 0.1uF 560VDC/275VAC PP 10% (18 X 5 X 11mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110C Bulk
CAP FILM 0.1UF 10PER 560VDC RADIAL;
Film Capacitors .1uF 275volts 10%
CAP, 0.1µF, 10%, PP, RADIAL; Capacitance:0.1µF; Suppression Class:X2; Product Range:R46 275V Series; Voltage Rating X:275V; Y:-;
100nF ¡À10% 15mm 560V 275V 18mm*11mm