Yageo Group R463R34700001K
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-22.42%
Stock
8,589
Authorized Distributors
5
Capacitance
470 nF
470 nF
Voltage Rating (DC)
630 V
630 V
Tolerance
10 %
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2007-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
Cap Film Suppression X2 0.47uF 310VAC PP 10% (32 X 9 X 17mm) Radial Wound 27.5mm 110C Bulk
R463R34700001K, YAGEO / KEMET ELECTRONICS
0.47Μf 300V |Kemet R463R34700001K
FF 470nF 310Vac 10% X2 P27,5 MKP
470nF ¡À10% 27.5mm 32mm*9mm*9mm
SUPPRESSION CAP, 0.47UF, CLASS X2, RAD; Capacitance: 0.47µF; Suppression Class: X2; Product Range: R46 310V Series; Voltage Rating X: 310V; Voltage Rating Y: -; Capacitor Dielectric Type: PP (Polypropylene); Capacitance Tolera