Yageo Group F426BJ394J250C
Film Capacitor, Polypropylene, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.39uF, Through Hole Mount
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页1 年前
Datasheet1 页2 年前
Electro Sonic
供应链
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
PanasonicECW-F2W394JAQ
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.39uF, Through Hole Mount
PanasonicECW-FD2W394JB
-55鈩儈+100鈩 卤5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
PanasonicECW-F2394JAQ
-55鈩儈+100鈩 卤10% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
X2 Class AEC-Q200 Metallized Polypropylene Film Capacitor, 390nF, 310VAC, 630VDC, 10%
描述
Cap Film 0.39uF 250V PP 5% (18 X 6.5 X 12.5mm) Radial 15mm 105°C Bulk
F426BJ394J250C, YAGEO / KEMET ELECTRONICS
390Nf2± 5%v |Kemet F426BJ394J250C