Yageo Group C941U332MUVDBAWL45
C900AH SFTY X1-400Y1-250 Radial Disc ceramic capacitor 0.433Dia 11.00mm Y5V F ±20% 3300pF
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页3 年前
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+6.58%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
99,946
Authorized Distributors
6
Capacitance
3.3 nF
3.3 nF
3.3 nF
Dielectric
Y5V
Y5V
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Radial
Radial
Voltage Rating (DC)
400 V
400 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Height
11 mm
11 mm
11 mm
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.23.00.60
Introduction Date2016-06-10
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2024-09-20
相关零件
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5V, -80/+30% TC, 0.0033uF, Through Hole Mount
Ceramic Disc & Plate Capacitor, 900 Series, 3300 Pf, 20%, Y5v, 400 Vac, Radial Leaded
Cap Ceramic 0.0033uF 50V Y5V -20% to 80% SMD 0603 85°C Paper T/R
描述
Capacitor Ceramic 3300pF 400VAC/250VAC Y5V 20% Through Hole 10mm Radial Leaded 125°C Bulk