Yageo Group C410C224M5U5TA
C 220NF Ceramic Multilayer Capacitor, 50 V DC, +85DEGC, Z5U Dielectric, +/-20%
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页2 年前
Newark
Farnell
3 个月趋势:
-1.34%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
TraceParts
3D下载
Stock
22,058
Capacitance
220 nF
220 nF
Dielectric
Z5U
Z5U
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
Tolerance
20 %
20 %