Yageo Group C333C104M2R5TA7301
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 200V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.1uF, Through Hole Mount
数据表和文档
3 个月趋势:
-13.45%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
Yageo GroupC320C104M5R5TA
C320 C 100NF CERAMIC MULTILAYER CAPACITOR, 50 VDC, +125DEGC, X7R DIELEC, +/-20%
Yageo GroupC322C104M5R5TA
C322 C 100NF CERAMIC MULTILAYER CAPACITOR, 50 VDC, +125DEGC, X7R DIELEC, +/-20%
Cap Ceramic 0.1uF 250V X7R 10% Radial 5mm 125C Bulk
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.1uF, Through Hole Mount
卤10% 250V 100nF X7R Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.1uF, Through Hole Mount, 2212
描述
Radial CERAMIC CAPACITOR ceramic capacitor 200V 100nF 20% 15% ppm/C
CAP CER 0.1UF 200V X7R RADIAL
C333C104M2R5TA7301, YAGEO / KEMET ELECTRONICS
.1UF 200V 20%