Yageo Group C322C104M5R5TA7301
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1uF X7R 20% LS=5.08mm
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页2 年前
element14 APAC
Electro Sonic
3 个月趋势:
-10.18%
备用零件
Price @ 1000
Stock
19,844
Authorized Distributors
6
Capacitance
100 nF
100 nF
Dielectric
X7R
X7R
Mount
Through Hole
PCB, Through Hole
Case/Package
Radial
Radial
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
Tolerance
20 %
20 %
Height
6.6 mm
6.6 mm