Yageo Group C326C104M5R5TA7301
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1uF X7R 20% LS=2.54mm
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
Stock
20,046
Authorized Distributors
2
Capacitance
100 nF
100 nF
Radial
Dipped
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
Tolerance
20 %
20 %
Height
7.62 mm
7.62 mm
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2006-07-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
相关零件
Yageo GroupC321C104M5R5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1uF X7R 20% LS=6.35mm