Yageo Group C322C222K2R5TA7301
Cap Ceramic 0.0022uF 200V X7R 10% Radial 5.08mm 125C T/R
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
备用零件
Price @ 1000
Stock
6,786
Authorized Distributors
4
Capacitance
2.2 nF
2.2 nF
2.2 nF
Dielectric
X7R
X7R
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Dipped
Radial
Radial
Voltage Rating (DC)
200 V
200 V
200 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Height
6.6 mm
6.6 mm
6.6 mm
Introduction Date2009-07-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
相关零件
Yageo GroupC320C222K5R5TA
Cap Ceramic 0.0022uF 50V X7R 10% Radial 2.54mm 125C Bulk