Yageo Group C322C151J1G5TA7301
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 150pF C0G 5% LS=5.08mm
数据表和文档
3 个月趋势:
-0.07%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2006-11-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Yageo GroupC315C151J1G5TA
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.00015uF, Through Hole Mount
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.00015uF, Through Hole Mount, 1610
Yageo GroupC320C151J2G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors Mlcc - Leaded 200V 150Pf C0G 5% Ls=2.54Mm
Cap Ceramic 150pF 100V C0G 5% Radial 5mm 125C Automotive Bulk
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.00015uF, Through Hole Mount, 2010
Cap Ceramic 150pF 100V C0G 5% Radial 5mm 125°C
描述
Radial CERAMIC CAPACITOR GoldMax 300Comm C0G 100V 150pF ±5% C0G NP0
CAP, 150PF, 100V, MLCC, RADIAL; Capacitance: 150pF; Voltage Rating: 100V; Product Range: Goldmax, 300 Series; Capacitance Tolerance: ± 5%; Capacitor Terminals: Radial Leaded; Dielectric Characteristic: C0G / NP0; Lead Spacing: