Yageo Group C322C105K5R5TA
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 1uF, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页2 年前
Newark
Farnell
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+15.38%
Introduction Date2006-07-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
相关零件
Yageo GroupC410C105K3R5TA
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 0.15 TC, 1uF, Through Hole Mount
Multilayer Ceramic Capacitors Mlcc - Leaded 50V 1Uf X7R 10% Ls=5.08Mm
Yageo GroupC333C105K5R5TA
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 1uF, Through Hole Mount, 2216
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 1uF, Through Hole Mount, 2214
KYOCERA AVXSR305C105KARTR1
±10% 50V 1uF X7R Plugin,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
描述
Cap Ceramic 1uF 50V X7R 10% Radial 5.08mm 125°C Bulk
Avnet Japan
Radial CERAMIC CAPACITOR GoldMax 300Comm X7R 50V 1muF ±10% X7R
MLC Capacitor 1uF 50/63V X7R P5,08
Ceramic Capacitor, 1uF, 50V, 10%