Yageo Group C322C102J2G5TA7301
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 1000pF C0G 5% LS=5.08mm
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页2 年前
Newark
Farnell
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.37%
备用零件
Price @ 1000
Stock
25,447
Authorized Distributors
5
Capacitance
1 nF
1 nF
Dielectric
C0G
C0G
Mount
Through Hole
PCB, Through Hole
Case/Package
Dipped
Radial
Voltage Rating (DC)
200 V
200 V
Tolerance
5 %
5 %
Height
6.6 mm
6.6 mm
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2009-07-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Cap Ceramic 0.001uF 250V C0G 5% Radial 5mm 125C Tape and Box
Yageo GroupC320C102J5G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 1000pF C0G 5% LS=2.54mm
Yageo GroupC410C102J1G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1000pF C0G 5%
KYOCERA AVXSR211A102JAR
Capacitor Ceramic 0.001uF 100 Volt C0G 5% Radial 5.08 mm 125C
KYOCERA AVXSA105A102JAR
±5% 50V 1nF C0G Plugin,D2.5xL4.3mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
Yageo GroupC320C102K2G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 1000pF C0G 10% LS=2.54mm
描述
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 200V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.001uF, Through Hole Mount
Cap Ceramic 0.001uF 200V C0G 5% Radial 5.08mm 125°C T/R
Avnet Japan
CERAMIC CAPACITOR - MULTILAYER
CAP CER 1000PF 200V C0G RADIAL
1nF ¡À5% C0G(NP0) 200V 5.08mm*3.18mm*6.6mm