Yageo Group C317C223K5R5TA
Multilayer Ceramic Capacitors Mlcc - Leaded 50V 0.022Uf X7R 10% Ls=5.08Mm
数据表和文档
Farnell
Newark
Electro Sonic
element14
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.28%
备用零件
Price @ 1000
Stock
8,253
Authorized Distributors
6
Capacitance
22 nF
22 nF
Dielectric
X7R
X7R
Mount
PCB, Through Hole
Through Hole
Case/Package
Radial
Dipped
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
Tolerance
10 %
10 %
Height
5.08 mm
5.08 mm