Yageo Group C317C220J2G5TA
GoldMax 300Comm C0G Radial Ceramic Capacitor 0.150Lx0.100W 3.81mmx2.54mm C0G NP0 ±5% 22pF
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页2 年前
Farnell
element14 APAC
Newark
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+4.18%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
备用零件
Price @ 1000
Stock
63,028
Authorized Distributors
6
Capacitance
22 pF
22 pF
Dielectric
C0G
C0G
Mount
PCB, Through Hole
Through Hole
Case/Package
Radial
Dipped
Voltage Rating (DC)
200 V
200 V
Tolerance
5 %
5 %
Height
5.08 mm
5.08 mm
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Yageo GroupC315C220J2G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors Mlcc - Leaded 200V 22Pf C0G 5% Ls=2.54Mm
Yageo GroupC322C220J2G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors Mlcc - Leaded 200V 22Pf C0G 5% Ls=5.08Mm
Yageo GroupC315C220J1G5HA
Cap Ceramic 22pF 100V C0G 5% Radial 2.54mm 125C Bulk
KYOCERA AVXSR212A220JARTR1
Cap Ceramic 22pF 200V C0G 5% Radial 5.08mm 125°C T/R
KYOCERA AVXSR152A220JAA
Cap,ceramic,22Pf,200Vdc,5-% Tol,5+% Tol,np0-Tc Code,-30,30Ppm-Tc Rohs Compliant: No
Cap Ceramic 22pF 50V C0G 5% Radial 5mm 125C Ammo
描述
Cap Ceramic 22pF 200V C0G 5% Radial 5.08mm 125C Extreme Low ESR Bulk
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 200V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000022uF, Through Hole Mount
Multilayer Ceramic Capacitor, Gold Max, C317 Series, 22 Pf, - 5%, C0G/Np0, 200 V, Radial Leaded Rohs Compliant: Yes |Kemet C317C220J2G5TA