Yageo Group C317C102K1G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1000pF C0G 10% LS=5.08mm
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页2 年前
Newark
3 个月趋势:
+1.13%
备用零件
Price @ 1000
Stock
19,705
Authorized Distributors
6
Capacitance
1 nF
1 nF
Dielectric
C0G
C0G
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Dipped
Dipped
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
Tolerance
10 %
10 %
Height
5.08 mm
5.08 mm
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Yageo GroupC315C102K1G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1000pF C0G 10% LS=2.54mm
Yageo GroupC320C102K2G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 1000pF C0G 10% LS=2.54mm