Yageo Group C317C101K1G5TA
Cap Ceramic 100pF 100V C0G 10% Radial 5.08mm 125C Extreme Low ESR Bulk
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页2 年前
Arrow Electronics
Verical
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2015-06-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Yageo GroupC315C101K1G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 100pF C0G 10% LS=2.54mm
Yageo GroupC315C101K2G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors Mlcc - Leaded 200V 100Pf C0G 10% Ls=2.54Mm
Yageo GroupC315C101K5G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 100pF C0G 10% LS=2.54mm