Yageo Group C315C101K1G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 100pF C0G 10% LS=2.54mm
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页2 年前
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+248%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Yageo GroupC317C101K1G5TA
Cap Ceramic 100pF 100V C0G 10% Radial 5.08mm 125C Extreme Low ESR Bulk
Yageo GroupC317C101K2G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 100pF C0G 10% LS=5.08mm
Yageo GroupC320C101K1G5TA