Yageo Group C317C101J5G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 100pF C0G 5% LS=5.08mm
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页2 年前
Farnell
element14 APAC
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-23.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2006-07-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Yageo GroupC315C101J1G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 100pF C0G 5% LS=2.54mm
Yageo GroupC315C101J2G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 100pF C0G 5% LS=2.54mm
Yageo GroupC322C101J2G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 100pF C0G 5% LS=5.08mm
KYOCERA AVXSR151A101JAR
Capacitor Ceramic 100pF 100 Volt C0G 5% Radial 2.54 mm 125C
CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 RADIAL / 100 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
RDE Series 4 x 3.5 x 2.5 mm 100 pF 50 V ±5 % C0G Multilayer Ceramic Capacitor
描述
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0001uF, Through Hole Mount
Radial CERAMIC CAPACITOR GoldMax 300Comm C0G 50V 100pF ±5% C0G NP0
Cap Ceramic 100pF 50V C0G 5% Radial 5.08mm 125°C Bulk
Avnet Japan
Cap Ceramic 100pF 50V C0G 5% Radial 5.08mm 125C Bag
Cap, Mlcc, C0G, 100Pf, 50V, Radial; Capacitance:100Pf; Voltage(Dc):50V; Capacitance Tolerance:± 5%; Capacitor Terminals:Radial Leaded; Dielectric Characteristic:C0G/Np0; Lead Spacing:5.08Mm; Capacitor Case/Package:Radial Leaded Rohs Compliant: Yes |Kemet C317C101J5G5TA