Yageo Group C315C101J2G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors Mlcc - Leaded 200V 100Pf C0G 5% Ls=2.54Mm
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页2 年前
TME
element14 APAC
Farnell
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-23.51%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2006-07-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Yageo GroupC317C101J2G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors Mlcc - Leaded 200V 100Pf C0G 5% Ls=5.08Mm
Yageo GroupC322C101J2G5TA
GoldMax 300Comm C0G Radial Ceramic Capacitor 0.200Lx0.125W 5.08mmx3.18mm C0G NP0 ±5% 100pF
Yageo GroupC320C101J2G5TA
Cap Ceramic 100pF 250V C0G 5% Radial 5mm 125C Tape and Box
KYOCERA AVXSR152A101JAR
Cap Ceramic 100pF 200V C0G 5% Radial 2.54mm 125°C Bulk
KYOCERA AVXSR212A101JAATR1
Cap Ceramic 100pF 200V C0G 5% Radial 5.08mm 125°C T/R
描述
GoldMax 300Comm C0G Radial Ceramic Capacitor 0.150Lx0.100W 3.81mmx2.54mm C0G NP0 ±5% 100pF
Cap Ceramic 100pF 200V C0G 5% Radial 2.54mm 125C Extreme Low ESR Bag
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 200V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0001uF, Through Hole Mount
Avnet Japan
CAP, 100PF, 200V, 5%, C0G/NP0; Capacitance:100pF; Voltage Rating:200V; Product Range:Goldmax, 300 Series; Capacitance Tolerance:± 5%; Capacitor