Yageo Group C315C102J5G5TA
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.001uF, Through Hole Mount
数据表和文档
3 个月趋势:
-7.35%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2006-07-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Yageo GroupC317C102J5G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 1000pF C0G 5% LS=5.08mm
Yageo GroupC317C102J1G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1000pF C0G 5% LS=5.08mm
卤5% 50V 1nF C0G Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
KYOCERA AVXAR215A102J4R
AR 1NF CERAMIC MULTILAYER CAPACITOR,50VDC,+125C, C0G DIELECTRIC,+/-5%,THRU HOLE
RDE Series 4 x 3.5 x 2.5 mm 1000 pF 50 V ±5% C0G Multilayer Ceramic Capacitor
描述
Cap Ceramic 0.001uF 50V C0G 5% Radial 2.54mm 125C Bag
Radial CERAMIC CAPACITOR ceramic capacitor 50V 1nF 5% 30ppm/Cel ppm/C
CAP, 1000PF, 50V, MLCC, RADIAL; Capacitance: 1000pF; Voltage Rating: 50V; Product Range: Goldmax, 300 Series; Capacitance Tolerance: ± 5%; Capacitor Terminals: Radial Leaded; Dielectric Characteristic: C0G / NP0; Lead Spacing: