TDK FK18C0G1H102J
卤5% 50V 1nF C0G Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet22 页13 年前
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK FK18C0G1H102J 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.001uF, Through Hole Mount
Yageo GroupC317C102J5G5TA
Cap Ceramic 0.001uF 50V C0G 5% Radial 5.08mm 125C Extreme Low ESR Bulk
卤5% 100V 1nF C0G Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
KYOCERA AVXSR211A102JAA
Cap Ceramic 0.001uF 100V C0G 5% Radial 5.08mm 125°C Bulk
Yageo GroupC315C102J1G5TA
Cap Ceramic 0.001uF 100V C0G 5% Radial 2.54mm 125C Extreme Low ESR Bag
描述
Cap Ceramic 0.001uF 50V C0G 5% Radial 2.5mm 125C Tape and Box
FK CERAMIC CAPACITOR Radial Ceramic Capacitor 0.157Lx0.098W 4.00mmx2.50mm C0G NP0 ±5% 1000pF
FK18 Series 4 x 2.5 mm 1000 pF 50 V ±5 % Tolerance C0G Radial Ceramic Capacitor
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.001uF, Through Hole Mount, 1614