Yageo Group C1808C150JHGACTU
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 3000V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000015uF, Surface Mount, 1908
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet25 页2 年前
Datasheet19 页14 年前
Farnell
Newark
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
+142%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
50,137
Authorized Distributors
6
Capacitance
15 pF
15 pF
Dielectric
C0G
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
1808
Voltage Rating (DC)
3 kV
3 kV
Tolerance
5 %
5 %
Height
1.6 mm
1.6 mm
供应链
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2008-11-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Cap Ceramic 15pF 3150V C0G 5% SMD 1808 125°C Embossed T/R