Yageo Group C1210X104K1RACTU
Cap Ceramic 0.1uF 100V X7R 10% Pad SMD 1210 Flexible Termination 125C Medical T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet24 页2 年前
Datasheet4 页0 年前
Farnell
element14 APAC
Electro Sonic
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+27.81%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
3D下载
TraceParts
3D下载
Authorized Distributors
6
Capacitance
100 nF
100 nF
100 nF
Case/Package
1210
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
100 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Height
950 µm
950 µm
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Yageo GroupC1210Y104K1RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 0.1uF X7R 1210 10%