Yageo Group C1210C105K5PACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1uF X5R 1210 10%
数据表和文档
IHS
Datasheet21 页3 年前
Datasheet18 页14 年前
Newark
Farnell
element14 APAC
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-79.28%