Yageo Group C1206C563KARAC7800
SMD Comm X7R 1206 (3216Metric) ceramic capacitor 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm X7R ±10% 0.056muF
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页1 年前
备用零件
Price @ 1000
Stock
1,730
Authorized Distributors
0
Capacitance
56 nF
56 nF
Dielectric
X7R
X7R
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
Voltage Rating (DC)
250 V
250 V
Tolerance
10 %
10 %
Height
1 mm
1 mm