Yageo Group C1206C474J5RACTU
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, X7R, 15% TC, 0.47uF, Surface Mount, 1206
数据表和文档
IHS
Datasheet27 页2 年前
Datasheet4 页0 年前
Upverter
Master Electronics
Farnell
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-15.21%