Yageo Group C1206C474J3RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 0.47uF X7R 1206 5%
数据表和文档
IHS
Datasheet27 页2 年前
Upverter
Farnell
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-79.42%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Yageo GroupC1206X474K3RACTU
Cap Ceramic 0.47uF 25V X7R 10% Pad SMD 1206 Flexible Termination 125C Automotive Medical T/R