Yageo Group C1206C103M2RACAUTO
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 200V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.01uF, Surface Mount, 1206
数据表和文档
IHS
Datasheet26 页2 年前
Upverter
库存历史记录
3 个月趋势:
-52.19%