Yageo Group C0805X101KCRACTU
Cap Ceramic 100pF 500V X7R 10% SMD 0805 125C Plastic T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet24 页2 年前
Datasheet17 页15 年前
3 个月趋势:
-7.05%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
Introduction Date2010-09-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Yageo GroupC0805C101KBRACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630V 100pF X7R 0805 10%
Yageo GroupC0805C101KDRACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1kV 100pF X7R 0805 10%