KYOCERA AVX 08051C101KAT2A
Cap Ceramic 100pF 100V X7R 10% Pad SMD 0805 125C T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet22 页26 年前
Datasheet4 页12 年前
Datasheet4 页13 年前
Datasheet4 页13 年前
Future Electronics
Mouser
库存历史记录
3 个月趋势:
-45.51%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date1996-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
50V 100pF X7R ±10% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS