Yageo Group C0805S103J5RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.01uF X7R 0805 5%
数据表和文档
IHS
Datasheet22 页2 年前
Farnell
element14 APAC
Electro Sonic
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+24.06%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
Stock
39,024
Capacitance
10 nF
10 nF
10 nF
Dielectric
X7R
X7R
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
5 %
5 %
5 %