Yageo Group C0805C470K2GACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 47pF C0G 0805 10%
数据表和文档
IHS
Datasheet22 页2 年前
Upverter
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-17.23%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
封装
Stock
32,817
Capacitance
47 pF
47 pF
Dielectric
C0G
C0G
Voltage Rating (DC)
200 V
200 V
Tolerance
10 %
10 %