Yageo Group C0805C470K1GACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 47pF C0G 0805 10%
数据表和文档
IHS
Datasheet22 页2 年前
Upverter
Farnell
element14 APAC
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-11.69%
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Capacitance
47 pF
47 pF
47 pF
Dielectric
C0G
C0G
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
0805
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
100 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %