Yageo Group C0805C224M5RACTU
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% Tc, 0.22Uf, Surface
数据表和文档
Farnell
Datasheet27 页2 年前
Datasheet25 页6 年前
Upverter
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-8.89%
Stock
22,115
Capacitance
220 nF
220 nF
220 nF
Case/Package
0805
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Height
1.25 mm
1.25 mm
1.25 mm