Yageo Group C0805C103J3RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 0.01uF X7R 0805 5%
数据表和文档
IHS
Datasheet27 页2 年前
Upverter
Farnell
Newark
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
-36.08%