KYOCERA AVX 08053C103JAT2A
0805 10 nF 25 V ±5 % Tolerance X7R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
Upverter
Newark
Future Electronics
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-34.58%