Yageo Group C0603C681J3GAC7411
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.00068uF, Surface Mount, 0603
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
FarnellC0603C681J3GAC7411010KTape & Reel
18h
数据表和文档
IHS
Datasheet22 页2 年前
Farnell
Arrow Electronics
Stock
0
Authorized Distributors
1
Capacitance
680 pF
680 pF
680 pF
Dielectric
C0G
C0G
Case/Package
0603
Voltage Rating (DC)
25 V
25 V
25 V
Tolerance
5 %
5 %
供应链
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2008-12-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
描述
CAP, 680PF, 25V, MLCC, 0603;