Yageo Group C0603C221J5GACAUTO
CAP CER 220PF 50V C0G/NP0 0603 / 220 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
数据表和文档
IHS
Datasheet18 页2 年前
Farnell
Electro Sonic
element14 APAC
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.04%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Capacitance
220 pF
220 pF
220 pF
Dielectric
C0G
C0G
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
5 %
5 %
5 %
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
50V 220pF NP0 ±5% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Samsung Electro-MechanicsCL10C221JB8NNNC
50V 220pF C0G 卤5% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
0603 220 pF 50V ±5 % Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
描述
Cap Ceramic 220pF 50V C0G 5% Pad SMD 0603 125C Extreme Low ESR Automotive T/R
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.00022uF, Surface Mount, 0603
Cap Ceramic 220pF 50V C0G 5% SMD 0603 125°C Paper T/R
Avnet Japan
SMD MLCC MULTILAYER CERAMIC CAPACITORS;
SMD MLC Capacitor 220pF 50V 5% NPO 0603