Yageo Group C0603C220M4RACAUTO
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 22pF X7R 0603 20% AEC-Q200
数据表和文档
IHS
Datasheet26 页2 年前
3 个月趋势:
-26.25%