KYOCERA AVX 08055C220JAT2A
0805 22 pF 50 V ±5 % Tolerance X7R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
数据表和文档
Newark
Datasheet4 页16 年前
Datasheet4 页9 年前
Datasheet4 页12 年前
Future Electronics
Amar Radio Corporation
库存历史记录
3 个月趋势:
+32.35%