Yageo Group C0603C181J5RACAUTO
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 180pF 0603 X7R 5% AEC-Q200
数据表和文档
IHS
Datasheet26 页2 年前
Upverter
Electro Sonic
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+120%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
Stock
38,281
Authorized Distributors
6
Capacitance
180 pF
180 pF
Dielectric
X7R
X7R
Case/Package
0603
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
Tolerance
5 %
5 %