Yageo Group C0603C121K5RACAUTO
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 120pF X7R 0603 10% AEC-Q200
数据表和文档
IHS
Datasheet26 页2 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.10%
Stock
85,899
Authorized Distributors
4
Capacitance
120 pF
120 pF
120 pF
Dielectric
X7R
X7R
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
10 %
10 %
供应链
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2012-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.00012uF, Surface Mount, 0603
120pF ¡À10% X7R 50V 0603 1.6mm*800¦Ìm*800¦Ìm