Yageo Group C0603C102K4GACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 1000pF C0G 0603 10%
数据表和文档
IHS
Datasheet22 页2 年前
Upverter
Electro Sonic
Farnell
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.27%
符号封装
3D下载
Stock
45,759
Capacitance
1 nF
1 nF
Dielectric
C0G
Voltage Rating (DC)
16 V
16 V
Tolerance
10 %
Introduction Date2008-06-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
相关零件
250V 1nF C0G 卤10% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS