Yageo Group C0402C332K8RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V 3300pF X7R 0402 10%
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet27 页2 年前
3 个月趋势:
-11.76%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
Stock
74,470
Capacitance
3.3 nF
3.3 nF
Dielectric
X7R
X7R
Voltage Rating (DC)
10 V
10 V
Tolerance
10 %
10 %