Knowles 101R14W681JV4T
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, X7R, 15% TC, 0.00068uF, Surface Mount, 0603
Obsolete
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Utech Electronics101R14W681JV4T036K
18h
RFMW101R14W681JV4T04K
1d
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页3 年前
备用零件
Price @ 1000
Stock
0
Authorized Distributors
2
Capacitance
680 pF
680 pF
Dielectric
X7R
X7R
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
0603
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
Tolerance
5 %
5 %
Height
890 µm
900 µm
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
MLCC 0603,680pF,±5%,100V