ITT / Cannon MS3102R22-19S
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 14 POS Solder ST Box Mount 14 Terminal 1 Port
NRND
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页6 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+1000%
备用零件
Price @ 1000
Stock
394
Authorized Distributors
6
Gender
Female
Female
Number of Positions
14
Mount
Panel
Flanges, Panel
Flanges, Panel
Termination
Solder
Solder
Fastening Type
Threaded
Threaded
Orientation
Straight
Straight
Contact Plating
Silver
Silver
Voltage Rating
50 V
50 V
Current Rating
22 A
22 A
22 A
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2000-03-30
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
ITT / CannonMS3102E20-27S
ITT / CannonMS3102E20-27SX
ITT / CannonCA3102E20-27SX
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 14 POS Solder ST Box Mount 14 Terminal 1 Port
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 14 POS Solder ST Box Mount 14 Terminal 1 Port
Amphenol AerospaceMS3102R20-27S
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 14 POS Solder Cup ST Box Mount 14 Terminal 1 Port
描述
MIL Series Connector, 14 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Receptacle
CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP