ITT / Cannon DBMN-25S-N-A197
Conn D-Subminiature SKT 25 POS 2.84mm Solder ST Thru-Hole 25 Terminal 1 Port
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页6 年前
Electro Sonic
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2019-05-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE Connectivity5748901-1
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR / 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
D Sub Connector, DB25, Standard, Receptacle, SD, 25 Contacts, DB, Solder
ITT / CannonDBMM-25S
Conn D-Sub SKT 25 POS 1.4mm Solder Pot STCable Mount 25 Terminal 1 Port
Conn D-Subminiature SKT 25 POS 2.76mm Solder RA Thru-Hole 25 Terminal 1 Port
ITT / CannonDB25S
Conn D-Sub SKT 25 POS 1.4mm Solder Pot Thru-Hole 25 Terminal 1 Port
描述
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Female, 0.109 inch Pitch, Solder Terminal, #4-40, Receptacle
CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
Female Sockets,Receptacle 2 25pin Steel,Tin-Nickel Plated 7.5A
PLUG WITH 25POS SZ20 STEEL SH.
D Sub Connector, Receptacle, 25 Position; Rango De Producto:Serie D*m; Carcasa D Sub, Tamaño:Db; Género:Receptáculo Eléctrico; Núm. De Contactos:25; Material Del Cuerpo Del Conector:Acero |Itt Cannon DBMN25SNA197