Amphenol 6E17C025SAJ120
Conn D-Subminiature SKT 25 POS 2.76mm Solder RA Thru-Hole 25 Terminal 1 Port
Production
价格与库存
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet2 页20 年前
Master Electronics
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
D Sub Connector, DB25, Standard, Receptacle, SD, 25 Contacts, DB, Solder
AmphenolL77DB25SU
Conn D-Subminiature F 25 POS 1.38mm Solder ST Thru-Hole 25 Terminal 1 Port Tray
ITT / CannonDB25S
Conn D-Sub SKT 25 POS 1.4mm Solder Pot Thru-Hole 25 Terminal 1 Port
HARTING Elektronik09672254704
D Sub Connector, Tin & Dimple, Db, Receptacle, 25, Metal Rohs Compliant: Yes |Harting 09 67 225 4704
Conn D-Subminiature F 25 POS 2.77mm Solder Cup ST Cable Mount 25 Terminal 1 Port
AmphenolL177SDB25S
描述
25P D-Sub Bend insert 2 Gold Push-Pull D-Sub / VGA Connectors ROHS
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Female, 0.108 inch Pitch, Solder Terminal, #4-40, Receptacle
Female Sockets,Receptacle 2 25pin Nickel Plated,Steel 5A 53.04mm*18.85mm
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Dsub, Stamped Signal 3A, High Temp, Right Angle |Amphenol Communications Solutions 6E17C025SAJ120
Backplane Hard Metric Connector
D-Sub, Stamped Signal 3A, High Temp, Right Angle PCB Thru Hole, FP=8.08mm (.318in), Row Pitch 2.84mm, 25 Socket, 30 in Gold, Bright Tin Shell+Grounding Dimples, 4-40 Threded Hole, Ground Tab with Boardlock