ITT / Cannon DBMAM-25S-A197
Conn High Density D-Sub SKT 25 POS Crimp ST Panel Mount 25 Terminal 1 Port
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页4 年前
Farnell
element14 APAC
3 个月趋势:
-8.92%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
ITT / CannonDBMA-25S-A197
ITT / CannonDBMAMF25S
Conn D-Subminiature F 25 POS Crimp ST Panel Mount 25 Terminal 1 Port
ITT / CannonDBMAM-25S
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Female, Crimp and Poke Terminal, Socket
HARTING Elektronik09663187500
D-Sub Standard Female connector IDC insulation displacement termination Rated current 2A
描述
D Sub Connector, Receptacle, 25 Position
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Female, 0.108 inch Pitch, Crimp Terminal, Hole .12, Receptacle
CONN D-SUB RCPT 25P PNL MT CRIMP
D-SUB CONNECTOR, RECEPTACLE, 25POS; No. of Contacts: 25Contacts; Gender: Receptacle; Contact Termination Type: Crimp; D Sub Shell Size: DB; Product Range: DBMA Series; Connector Body Material: Steel Body; Contact Material: Copp